2009. november 3., kedd

Blog-barátnős díj

Ezt a már valóban hidegnek mondható reggelt kezdem egy kis melegséggel.
Szeretném megköszönni a blog-barátnők díját: Bellynek, Palócprovence-nak, Kiskuktának és Citromfűnek.



Viszont nyújtom át Nekik illetve mindenkinek, akivel ilyen formában kapcsolatban vagyok, név szerint sokáig tartana felsorolni…

Akiket továbbadásra felkérek, a következők:
Napmátka
Ilike
Mannárium
Duende

3 megjegyzés: