Szeretném megköszönni a blog-barátnők díját: Bellynek, Palócprovence-nak, Kiskuktának és Citromfűnek.

Viszont nyújtom át Nekik illetve mindenkinek, akivel ilyen formában kapcsolatban vagyok, név szerint sokáig tartana felsorolni…
Akiket továbbadásra felkérek, a következők:
Napmátka
Ilike
Viszont nyújtom át Nekik illetve mindenkinek, akivel ilyen formában kapcsolatban vagyok, név szerint sokáig tartana felsorolni…
Akiket továbbadásra felkérek, a következők:
Napmátka
Mannárium
Duende
Köszönöm szépen Renáta, aranyos vagy! :)
VálaszTörlésNagyon köszönöm Neked!
VálaszTörlésKöszönöm szépen!
VálaszTörlés