Tegnap megleptek -hárman is- ezzel a gasztroblogokhoz passzoló, gőzölgő pöttyös bögrével. Köszönöm Kiskuktának, Krisztinának, Ottisnak és Valinak. Szintúgy, én is szeretek nézelődni náluk, tehát kölcsönös a szimpátia.

Továbbrepítem Szamócának, a remek vega konyhájába, Bellynek, Limara profi pékségébe és rég hallottam Benzsiről...
Köszönöm:-)
VálaszTörlésDrága Renata! Köszönöm szépen, tényleg eltűntem egy kicsit, de igyekszem visszatalálni. Már csak napok kérdése. Aranyos tőled, hogy eszedbe jutottam, nagyon jólesett!!!!:))
VálaszTörlésReni, köszönöm szépen.
VálaszTörlésMost jól megleptél ám, aranyos vagy, hogy gondoltál rám.
Én vagyok a negyedik.
VálaszTörlés