2009. november 25., szerda

Forró kávé, tea...

Tegnap megleptek -hárman is- ezzel a gasztroblogokhoz passzoló, gőzölgő pöttyös bögrével. Köszönöm Kiskuktának, Krisztinának, Ottisnak és Valinak. Szintúgy, én is szeretek nézelődni náluk, tehát kölcsönös a szimpátia.



Továbbrepítem Szamócának, a remek vega konyhájába, Bellynek, Limara profi pékségébe és rég hallottam Benzsiről...

4 megjegyzés:

  1. Drága Renata! Köszönöm szépen, tényleg eltűntem egy kicsit, de igyekszem visszatalálni. Már csak napok kérdése. Aranyos tőled, hogy eszedbe jutottam, nagyon jólesett!!!!:))

    VálaszTörlés
  2. Reni, köszönöm szépen.
    Most jól megleptél ám, aranyos vagy, hogy gondoltál rám.

    VálaszTörlés