2009. november 15., vasárnap

Rendszeres olvasók - a századik!

A századikként csatlakozott rendszeres olvasó (Mariannae) apropóján ragadom meg az alkalmat, hogy megköszönjem mindazoknak, akik rendszeresen vagy alkalomszerűen látogatják a blogomat. Szeretettel köszöntöm őket!
Ezzel a sárga pitypanggal és a mellésodródott diólevéllel kívánok mindenkinek egy kis napfényt így november közepe táján!


11 megjegyzés:

  1. Gratulálok ehhez a szép kerek számhoz! És örülök, hogy átálítotad a megjegyzés küldést, így nekem is bejön:))

    VálaszTörlés
  2. Köszönjük szépen, a napfényt megkaptuk! :))
    Én is gratulálok!

    VálaszTörlés
  3. Én is gratulálok!

    VálaszTörlés
  4. Gratulálok a századikhoz és további százat kivánok legalább! Sőt, rekord idő alatt! Ez kis sárga pitypang pedig igazán üditő látvány a novemberi szürkeségben. Köszönöm. :)

    VálaszTörlés
  5. Gratulálok :::)))))
    / a tegnapi üzenetem nem ment át:(((/
    Remélem ez most célba ér:))

    VálaszTörlés
  6. Gratulálok ehhez a szép számhoz.

    VálaszTörlés
  7. Én meg köszönöm Nektek! Mert egyébként ez a szám nem jött volna létre...:)

    VálaszTörlés
  8. Szeretettel gratulálok! Rengeteg energiád van - ennyi mindenhez - és nagyon jó idejönni!:)

    VálaszTörlés
  9. Gratulálok én is! :)
    Na és persze, hogy jövünk hozzád, hiszen itt mindig olyan sokat tanulhatunk.

    VálaszTörlés
  10. Nyártündérke!
    Neked külön örülök :)))

    VálaszTörlés