Lét-tudatos táplálkozás — harmóniában a természettel
2010. március 16., kedd
Egy rész az életemből
Igaz, hogy ritkábban születnek újabb bejegyzések, ezért főként jól esik, hogy továbbra is rendszeresen látogattok. Köszönöm a megtisztelő díjat Bellynek, Krisztinek, Kiskuktának, Palócprovence-nak...
Most rajtam a sor, hogy felsoroljam, hogy kiket látogatok szívesen. Persze több gasztrobloggert,, mint akiket most megjelölök és őket is szívesebben látogatnám az eddiginél gyakrabban.
:-)Köszönöm, megtisztelő!!!
VálaszTörlésÉn is köszönöm, Renáta, kedves vagy, hogy gondoltál rám! :o)
VálaszTörlésNagyon szépen köszönöm!!!
VálaszTörlésÉn is köszönöm szépen :)))
VálaszTörlésNagyon drága vagy, köszönöm szépen!
VálaszTörlésKöszönöm szépen, én is szívesen jövök mindig ide Hozzád, és örülök, hogy beindult a főzőtanfolyam! Sok sikert kívánok hozzá!
VálaszTörlésKöszönöm szépen Renáta, vissza is fogod kapni tőlem!:))
VálaszTörlés