2010. március 16., kedd

Egy rész az életemből

Igaz, hogy ritkábban születnek újabb bejegyzések, ezért főként jól esik, hogy továbbra is rendszeresen látogattok. Köszönöm a megtisztelő díjat Bellynek, Krisztinek, Kiskuktának, Palócprovence-nak...

Most rajtam a sor, hogy felsoroljam, hogy kiket látogatok szívesen. Persze több gasztrobloggert,, mint akiket most megjelölök és őket is szívesebben látogatnám az eddiginél gyakrabban.

Ancsika
Gabriella
Ilike
Siccike
Vera
Benzsi
Ottis
Napmátka
Katakonyha
KatAnyaka...


7 megjegyzés:

  1. :-)Köszönöm, megtisztelő!!!

    VálaszTörlés
  2. Én is köszönöm, Renáta, kedves vagy, hogy gondoltál rám! :o)

    VálaszTörlés
  3. Én is köszönöm szépen :)))

    VálaszTörlés
  4. Nagyon drága vagy, köszönöm szépen!

    VálaszTörlés
  5. Köszönöm szépen, én is szívesen jövök mindig ide Hozzád, és örülök, hogy beindult a főzőtanfolyam! Sok sikert kívánok hozzá!

    VálaszTörlés
  6. Köszönöm szépen Renáta, vissza is fogod kapni tőlem!:))

    VálaszTörlés