2010. március 30., kedd

Reform főzőtanfolyam 3.

A harmadik tanfolyami napra március 27-én került sor, ezúttal a csírák és magvak volt a központi téma.






A menü pedig a következőkből állt:

káposzta-karfiol kofta pikáns paradicsommártással

hajdina

diós-mazsolás halava


Áprilisi előzetes:

április 10: növényi fehérjeforrások, húshelyettesítők

április 24: fűszerek (európai, indiai)

Jelentkezni lehet telefonon (30 913 65 76) vagy a jobb oldalon található e-mail címen.


ezúttal már fotósom is volt :)

5 megjegyzés:

  1. Ilyen levéltányérkáim nekem is vannak, mint a képen láthatóak.
    Még Nandafalván kaptam. Csak nem neked is onnan van?

    VálaszTörlés
  2. Szia,én meg gartulálok ezért a tanfolyamért, nagyon ügyesen szervezkedsz!!Ha gondolod szívesen küldök egy Erdélyi Konyhát, írd meg a postacímedet és elküldöm a húsvéti lapszámot .-)

    VálaszTörlés
  3. De örülök, hogy beindult a dolog! Remélem, lesz folytatása is a tanfolyamnak!

    VálaszTörlés
  4. Nagyon hasonlít rád a lányod!

    VálaszTörlés
  5. Szamóca!
    Igen, Indiából van ez is! Nagyon hasznos, környezetbarát és mutatós!

    Ottis!
    Köszönöm, írtam!

    Napmátka!
    Áprilisban még két alkalom, utána nyári szünet.

    Ilike!
    Igen, szokták mondani. :)

    VálaszTörlés