2009. október 9., péntek

Vegéthó...


Vegagyerek blogjáról indult el a hazai Vegéthó "akció", mely azt fedi, hogy ebben a hónapban (október) legyen egyre szélesebb körben kiemelt helyen a vegán táplálkozás, azaz tegyünk fel minél több vegán receptet. A részletek ott olvashatók...
A legutóbb feltett receptemhez utólag csatolom a fenti logót.

1 megjegyzés:

  1. Nálunk nagyon divatos sportfajta, reggelente számtalan embert látni gyalogolni.

    Még nem próbobáltam, de engem is nagyon érdekel a téma.

    VálaszTörlés