2009. december 25., péntek

Boldog karácsonyt kívánok minden kedves olvasómnak!



3 megjegyzés:

  1. Nagyon szép lett! Jól látom, hogy ez a terasz, ahol enni is szoktatok?

    VálaszTörlés
  2. Napmátka!
    Igen, az :)
    Nyáron az ablakai nincsenek berakva, de ilyenkor télen pl. itt vannak a növények. A fát meg én találtam ki pár éve, hogy ne bent kerülgessük (egyszer fel is lökte az egyik gyerek), hanem itt kint legyen.

    VálaszTörlés