Lét-tudatos táplálkozás — harmóniában a természettel
Boldog ünnepeket!
Nagyon szép lett! Jól látom, hogy ez a terasz, ahol enni is szoktatok?
Napmátka!Igen, az :)Nyáron az ablakai nincsenek berakva, de ilyenkor télen pl. itt vannak a növények. A fát meg én találtam ki pár éve, hogy ne bent kerülgessük (egyszer fel is lökte az egyik gyerek), hanem itt kint legyen.
Boldog ünnepeket!
VálaszTörlésNagyon szép lett! Jól látom, hogy ez a terasz, ahol enni is szoktatok?
VálaszTörlésNapmátka!
VálaszTörlésIgen, az :)
Nyáron az ablakai nincsenek berakva, de ilyenkor télen pl. itt vannak a növények. A fát meg én találtam ki pár éve, hogy ne bent kerülgessük (egyszer fel is lökte az egyik gyerek), hanem itt kint legyen.