Kiskukta ismét meglepett egy sütis meghívással. Díjat nem illik visszaadni, de meghívást viszont szabad viszonozni, úgyhogy én is átadom neki:

Ha egy igazi cukrászműhelybe vágysz, akkor feltétlenül látogasd meg az oldalát. Nem teljesen reform alapanyagokból készülnek az ottani sütemény-költemények, de én rendszeresen odalátogatok és mindig elámulok a kézügyességén. Bizton állítom, hogy lekörözi a cukrászdák tortáit.
Így Advent idején pedig vendégül látom: Citromfüvet, Gabriellát, Krisztinát, Napmátkát, Ottist, Bellyt, Valit és Palócprovence-ot.
Köszönöm szépen! :)
VálaszTörlésKöszönöm szépen Renáta!!!!
VálaszTörlésKöszönöm, kedves vagy!
VálaszTörlésNagyon köszönöm! Aranyos vagy :))
VálaszTörlésSzeretek itt üldögélni nálad :)))))
Köszönöm szépen a meghívást, és a kedves szavaidat meg méginkább!
VálaszTörlésSzívesen jöttem hozzád vendégségbe. Köszönöm a meghívást.
VálaszTörlésReni, nem tudom, melyik nap kéne téged felköszönteni, inkább most teszem: Isten éltessen!:)
VálaszTörlésNagyon szépen köszönöm Neked!
VálaszTörlésSzívesen vettem a meghívást,köszönöm!
VálaszTörlésHoztam neked egy tükörkérdést:
VálaszTörléshttp://ottisfoz.blogspot.com/2009/12/teli-ceklasalata.html
Köszönöm szépen!
VálaszTörlés