2009. december 9., szerda

Vendégváró délután

Kiskukta ismét meglepett egy sütis meghívással. Díjat nem illik visszaadni, de meghívást viszont szabad viszonozni, úgyhogy én is átadom neki:


Ha egy igazi cukrászműhelybe vágysz, akkor feltétlenül látogasd meg az oldalát. Nem teljesen reform alapanyagokból készülnek az ottani sütemény-költemények, de én rendszeresen odalátogatok és mindig elámulok a kézügyességén. Bizton állítom, hogy lekörözi a cukrászdák tortáit.

Így Advent idején pedig vendégül látom: Citromfüvet, Gabriellát, Krisztinát, Napmátkát, Ottist, Bellyt, Valit és Palócprovence-ot.

11 megjegyzés:

  1. Köszönöm szépen! :)

    VálaszTörlés
  2. Nagyon köszönöm! Aranyos vagy :))
    Szeretek itt üldögélni nálad :)))))

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm szépen a meghívást, és a kedves szavaidat meg méginkább!

    VálaszTörlés
  4. Szívesen jöttem hozzád vendégségbe. Köszönöm a meghívást.

    VálaszTörlés
  5. Reni, nem tudom, melyik nap kéne téged felköszönteni, inkább most teszem: Isten éltessen!:)

    VálaszTörlés
  6. Szívesen vettem a meghívást,köszönöm!

    VálaszTörlés
  7. Hoztam neked egy tükörkérdést:
    http://ottisfoz.blogspot.com/2009/12/teli-ceklasalata.html

    VálaszTörlés