2009. december 23., szerda

Karácsonyi sütik

Így szorosan az ünnep előtti napon sajnos (?) nem sorakoznak itt az újabb és újabb karácsonyi sütik, mert gyakorlatilag a tavaly már felrakott sütemények készültek eddig: mézeskalács, bejgli, áfonyás-narancsos püspökkenyér (az újdonság, a mézes zserbó, pedig még a hűtőben várja a fotózást).

De, mint mindig, vannak változtatások az elkészítésükben.

A püspökkenyéren esett kis változás: belekerült egy kevés tördelt csoki és a benne lévő aszalt áfonya keveredett némi aszalt meggyel.




Hamarosan beindul a sütés-főzés "nagyban", három napra kell ebédet és vacsorát készítenem, illetve ma és holnap még lesz egy-egy munkám.
Remélem sikerül felraknom, ha mást nem, legalább a menüt.

Jó sütés-főzést addig is mindenkinek!

8 megjegyzés:

  1. Neked is jó jó sütés-főzést!

    VálaszTörlés
  2. Jól hangzik a gyümölcskenyered, biztosan nagyon finom!

    Kívánok én is jó sütést-főzést, és szeretetteli, boldog Karácsonyt Neked és a Családodnak!

    VálaszTörlés
  3. Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Neked és Szeretteidnek!

    VálaszTörlés
  4. Nagyon Boldog,Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok neked és szeretteidnek!

    VálaszTörlés
  5. Áldott, békés Karácsonyt kívánok neked és egész családodnak!

    VálaszTörlés
  6. Áldott, békés karácsonyt kívánok nektek! :)

    VálaszTörlés
  7. Nagyon szép, meghitt, örömteli Ünnepet kívánok!

    VálaszTörlés